Opinie

 1. Jedyna Pani dietetyk jakiej naprawdę warto zaufać! Pełen profesjonalizm i oczekiwane efekty nawet szybciej niż się spodziwałam. Polecam z czystym sumieniem :-)

 2. Niespodziewane spotkanie, pełna obaw i braku wiary w to, że się da pierwsza wizyta-tak było niemal rok temu. A dziś młodsza o 25 kg, czy można chcieć więcej? :)
  Polecam, polecam, a wręcz namawiam :)
  Dietetyk o ogromnym zaangażowaniu, z super podejściem, z delikatnym traktowaniem i spojrzeniem na człowieka, który się boryka i zmaga.
  dziękuje za ten czas, walkę i wsparcie :)

 3. Super sprawa. Polecam Panią dietetyk. Dieta którą dostałem nie tylko była skuteczna ale ułożona indywidualnie do do mojej osoby a nie jak u innych, wyciągnięte z półki! Pozdrawiam.

 4. Polecam z czystym sumieniem.Dieta była idealnie dobrana, smakowita a efekty …super i samopoczucie lepsze.Polecam i namawiam.

 5. Bardzo dobry dietetyk. Odchudzanie z Panią dietetyk to czysta przyjemność. Dieta była idealna pod każdym względem mimo iż na początku musiałam się przyzwyczaić do nowych nawyków. Wszystko zależy od nastawienia i motywacji. Polecam!!

 6. Bardzo polecam! Pani Dietetyk to profesjonalistka z niesamowitą umiejętnością mobilizacji. Dieta była indywidualnie dopasowana i zawierała produkty, które lubię dzięki czemu posiłki jadłam z przyjemnością. Całość wymagała poświęceń ale efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Szczerze polecam!

 7. Bardzo polecam! Dla dorosłych i dla dzieci!

 8. Pani Aneta jest rewelacyjna,jej dieta,porady,podejscie do pacjenta super.W przeciagu 3 miesięcy schudlam 16 kg czuje się swietnie i oczywiście nie poprzestaje na tym .Polecam bardzo Pania Dietetyk nie tylko jako fachowca w dziedzinie dietetyki ale również wspaniala mila osobe .

 9. Gdybym sama tego nie doświadczyła, to nigdy bym nie uwierzyła jak szybko, sprawnie i całkiem przyjemnie można schudnąć 27 kg z pomocą Pani Anety. Wspaniały dietetyk i wspaniała osoba. Szczerze polecam.

Dodaj opinie: